fbpx
IRYNA KRIUCHKOVA RunIT

Ірина Крючкова

Associate Director at BAO Services, SoftServe
В бізнес аналізі з 2015 року, працювала переважно з великими підприємствами та державними організаціями на довготермінових проектах з фіксованим бюджетом.
Ірина приймала участь у відкритті Київського відділення IIBA та організувала першу в Україні BABOK Study Group – групу по вивченню BABOK. Зараз займається розробкою нових навчальних програм для аналітиків, проводить тренінги, створює нові бізнес аналітичні послуги.
Сертифікований бізнес аналітик професіонал (CBAP), Сертифікований власник продукту Scrum (CSPO) та Scaled Agile Framework (SAFe) Agilist.
Протягом останніх років Ірина була спікером на таких конференціях як IT-Arena (Львів), BACon (Київ), BAQ (Львів). Приймала участь в організації ReqLabs та Analyst Days.

Тема виступу: «Навіщо бізнес аналіз бізнесу і навіщо він вам?»

Ми живемо в дуже динамічному світі і це відчувають не тільки люди, але і бізнес. Зараз потрібно «бігти з усіх ніг, щоб тільки залишатися на місці, а щоб кудись потрапити, треба бігти хоча б удвічі швидше».
Роздуми зводяться до мінімуму, життя вимагає швидких дій:швидкий аналіз середовища -> зміна курсу -> аналіз реакції -> знову зміна курсу і т.д.
Як ми можемо використати сучасний світ на свою користь? Що нам підказує реальність? Яка потреба не є задоволеною і де ми можемо знайти свою нішу? Пропоную прагматично підійти до аналізу поточного стану речей і знайти в сучасному складному світі можливості для себе.